herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Winblock ile çocuklarınız artık daha güvende…

Çocuk sahibi olan ailelerin en büyük kaygısı onları en iyi şekilde koruma altına almak ve olası talihsiz kazaların önüne geçebilmektir. Ailelerin bu beklentilerinden yola çıkarak geliştirdiği çocuk pencere koruma sistemi ile evlerde ve okullarda güvenliği maksimum seviyeye çıkaran Winblock’un kurucusu Mimar Deniz Kuşaslan, Dünya’da ve Türkiye’de tek patentli pencere koruma sistemi ile bir ilke imza attı. Marka, geliştirdiği pencere çocuk koruma sistemi ve pencere kedi koruma sistemi ile kullanıcılarından büyük ilgi görürken, ”Hayat Kurtarır” sloganıyla da Dünya’da ve Türkiye’de ki büyük bir güvenlik açığını kapatarak hızla büyümeye devam etmektedir.

Bırakın Sevdikleriniz Özgürce Nefes Alsın…
Kuşaslan; “Çocuk sahibi olanlar için evlerde en kaygı verici şeylerin başında pencerelerin açık unutulma ihtimali gelir. Talihsiz bir kaza ihtimali insanların sürekli huzurunu kaçırır. Havalar ısınıp da pencereler tamamen açılmak istenildiğinde insanlar çocuklarının güvenliğini riske atmak ya da konforsuz bir ortama razı olmak arasında seçim yapmak zorunda kalırlar. Genellikle pencerelere çocuk kilit sistemleri takıp, onları kilitli tutmayı seçseler bile çocuk kilitlerinin açık unu-
tulma ihtimali insanlarda huzursuzluk yaratmaya devam eder. Geleneksel çözüm olan pencerelere parmaklık takmak ise estetik olmayan, içerdekilere hapis hissi veren, uygulaması pahalı ve özellikle kiracıların uygulamaya çekindikleri bir çözümdür. Geliştirdiğimiz ürün ile pencereler tamamen açılsa bile evlerde ve okullarda güvenliği maksimum seviyeye çıkartılabiliriz. Çok ince çelik halatlardan oluştuğu ve estetik olduğu için de hapis hissi yaşamayız ve evimizi taşırken söküp aynı sistemi yeni evdeki pencerelerde de kullanabiliriz” dedi.

Çocuklarınız artık pencereden düşmeyecek

4 aydır piyasada satışı bulunan ve diğer koruma sistemlerinden tamamen farklı bir sistemle üretilen çelik halattan oluşan pencere güvenlik ağ sistemi İstanbul Teknik Üniversitesi laboratuvarlarında yapılan testlerden geçerek 250 kg kadar dayanıklılık onayı almıştır. Bugüne kadar kullanıcılarının %100 memnuniyetini aldıklarını belirten Deniz Kuşaslan, ürünümüz 3 adımda kendi kendinize kurabileceğiniz çocukların pencereden düşmesini engelleyecek koruyucu bir ağ sistemidir.
Kanatlı PVC tüm pencerelere uyar ve pencere kanatlarının kapanmasına asla engel olmaz. Ağ mesafesi kol girecek ebatta olup yan camları dışarıdan rahatlıkla silebilirsiniz . Pencere renginize göre Beyaz, Açık kahverengi ve Koyu kahverengi metal profil seçenekleri bulunmaktadır. PVC kaplı Çelik halatlar çocuklar tarafından makas veya bıçak ile kesilemez ve bu sistem dışarıdan takılan sinekliklere de engel olmaz. Kolay montaj yapılabilmesi sayesinde sökülebilir ve gittiğiniz her yerde kolay kurma imkanı sağlar. Rusya, Ukrayna, Tacikistan, Kazakistan ve Kırgızistan başta olmak üzere bir çok ülke için satış görüşmeleri devam etmektedir.

Kedi dostlarımız da unutulmadı..

Evlerinde ya da işyerlerinde kedi besleyenlerin de güvenlik kaygıları olduğunu belirten marka “Evcil hayvanlar için geliştirdiğimiz ayrı bir sistem olan, daha küçük göz aralıklarına sahip “ Winblock Pets” isimli ayrı bir sistemimiz de mevcut olup 60 kg’a kadar dayanıklıdır. Evcil hayvanlar için biz ağları değil, ağların pencerelere monte edileceği sistemi üretiyoruz. Su anda petshoplarda çok çeşitli ağlar var ancak ağların pencerelere düzgün monte edilmesini sağlayan bir sistemi başka yerde bulmanız mümkün değil. ” Bizim geliştirdiğimiz ürünü istediğiniz zaman çıkarabiliyor, yıkayabiliyor ve gittiğiniz her yere kolaylıkla monte edebiliyorsunuz. Winblock pets’in en büyük özelliği ağdan bir çerçeveden oluşmasıdır. İsterseniz çift pencereye, Fransız balkonlara evinizde istediğiniz her yere kolaylıkla monte edebiliyorsunuz. Piyasada bulunan muadillerinden beş kat daha fazla güvenlik imkanı sağlayan ağ sistemimizle 60 kg’a kadar taşıma ve güvenlik garantisi veriyoruz. Vida delikleri pencerenin görünür yüzeylerinde olmadığından, söküldüğünde delik yerleri görünmüyor ve silikon ile kapatılabiliyor. Bu sayede pencerelerinize zarar vermiyor ve farklı renk seçenekleri ile de evinizin şıklığını korumuş oluyorsunuz” diye bildirdi.

Translate »