herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Yüksek Dayanımlı ACO Polimer Beton Kanalları

ACO’nun dış yüzeylerin su drenajı için geliştirdiği Polimer Beton Kanalları, suyun sağlıklı bir şekilde toplanmasını amaçlarken; ürünlerin k9cdddc23c57c4fafbd6fae4e02e552f4-480x373olay taşınabilmesi ve hızlı montaj edilebilmesi zaman ve işçilikten, yüksek dayanım özelliği ise bakım maliyetlerinden tasarruf sağlıyor.

Muadili beton ürünlere alternatif olarak geliştirilen ACO Polimer Beton Kanalları, özel bileşenleri ve en yeni üretim teknolojileri ile üretiliyor.  Betona göre daha hafif ve dayanıklı, aynı zamanda su geçirmez bir malzeme olan polimer betondan üretilen kanalların, uzun süre çok zor koşullarda kullanılabilme özelliği bulunuyor.

Kanalların su geçirmemesi ve suyun hızla kuruması, özellikle kış aylarında buzlanma nedeni ile oluşan hasarların önüne geçerek kullanılan ürünün yaşam ve etkinlik süresini uzatıyor. Polimer betonun bu yapısı aynı zamanda kanalların çok düşük sıcaklıklarda donma ve çatlama riskini de ortadan kaldırıyor.

ACO Polimer Beton Kanallarının sahip olduğu V kesiti ve pürüzsüz yüzeyi, suyun ve kirin hızla akışını sağlayarak kolay bir şekilde temizlenmesine imkân tanıyor. Bu özellik, bakım maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı oluyor. Bakım maliyetlerini düşüren bir diğer özellik ise bir kişinin kolaylıkla taşıyabileceği kanal bloklarının, vidasız kilitleme sistemine sahip olması. Bu sistem sayesinde aynı zamanda su sızdırmazlığı da sağlanmış oluyor. ACO Polimer Beton Kanalları, malzemenin geri dönüştürülebilir olması nedeni ile çevrenin korunması açısından önem taşıyor.

 

logo

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »