Home Haberler EVİNİZİ BOYAMAK HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI!

ÇEK,BOYA, UYGULA…

BOYA SEKTÖRÜNÜN MOBİL DEVRİMİ YENİLENDİ

Filli Boya’nın “Mimar Benim” uygulaması, yepyeni tasarımı, son teknoloji fonksiyonları, renk trend ve kartelaları ile yenilendi.

Boya sektöründe bir ilk olan “Mimar Benim” uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkanı sunuyor. Geliştirilen renklendirme modülüsayesinde “Mimar Benim”, kullanıcıların yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alınarak artık gerçeğe en yakın haliyle boyamasına olanak sağlıyor. Yayınlandığı 2012 yılından bu yana 70.000’I aşkın indirilme sayısına ulaşan “MimarBenim”, Apple tarafından ‘En İyi 10 TürkUygulama’ arasında gösterildi.

“Mimar Benim”  Mobil Uygulaması İlklere Doymuyor!

Filli Boya’nın iPad, iPhone ve Android cihazlar için geliştirdiği, boya sektöründe ilk kez hayata geçirilen ücretsiz “Mimar Benim” uygulaması; “Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği” tarafından   “En İyi Mobil Cihaz Uygulaması” kategorisinde sektörünün en beğenilen uygulaması oldu ve ödüle layık görüldü.

Hollandalı mobil uygulama ölçümleme firması DISTMO’nun raporuna göre; Android cihazlarda “Eğlence” kategorisinde 2. sırada yer alan Mimar Benim, iPadlerde “En Çok İndirilen 10 Eğlence Uygulaması” kategorisinde de 6. sırada yerini aldı.

MMA Türkiye ve Digital Age’in  7.855 kişilik örneklem grubu üzerinde yapılan ankete göre “En Dikkat Çekenler” listesi dekorasyon kategorisinde ise ilk 5’de yer alan “Mimar Benim” başarısını kanıtlamaya devam ediyor.

Mimar Benim Uygulamasının Web Versiyonu da Var !

Renklendirin

Mimar Benim’in mobil uygulaması dışında web sitesi versiyonu da bulunuyor. Mimar benim webversiyonunda bulunan “Renk Avcısı” uygulaması, yaşam alanlarına sınırsız renk anlayışı getiriyor. Üstün teknoloji ve basit kullanım kolaylığı ile geliştirilen bu uygulama ile beğendiğiniz bir tablo, manzara ya da beğendiğiniz bir fotoğrafın içinde yer alan tüm renkleri kısa sürede öğrenip, kendi renk kartelanızı oluşturabilirsiniz.

Dekorasyona dair kişisel zevklerin ayrımından esinlenerek hayata geçirilen “Renk Avcısı”  ile Filli Boya, artık sadece bir mekânın dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değil, daha bireysel odaklı renk çözümleri sunuyor.

Selda Uzun: “Teknolojiyi, Keyifli Hale Getirdik”

Konu özelinde açıklamada bulunan Filli Boya Kurumsal İletişim veHalkla İlişkiler Müdürü Selda Uzun görüşlerini: “Dijital dünyadaki çalışmalarımızı Filli Boya’nın yenilikçi ve öncü marka kimliği doğrultusunda belli bir strateji dahilinde devam ettiriyoruz. Bugüne kadar kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıracak, onları geleceğin trendleriyle tanıştıracak birçok başarılı ve ödüllü dijital uygulamaya imza attık. Filli Boya “Mimar Benim” uygulaması ile kullanıcılara yaşadıkları yerin mimari olma ayrıcalığını sunuyoruz.” olarak ifade etti.

Gerek görselleri, gerek içeriği, gerek kullanımı açısından Türkiye’nin en çok beğenilen uygulamaları arasında yer alan “Mimar Benim”, yaşam alanlarının kolayca ve istenildiği gibi renklendirilmesine imkân tanıyor.

 

Filli-boya-yeni-logo

Translate »