Home Haberler Hafele’de Marangozlarla Büyük Buluşma

Hafele, Türkiye’nin dört bir yanından gelen yüzlerce marangozu Dudullu Merkez mağazasında ağırladı. Şık, konforlu ve işlevsel ürünleriyle mekanlara mutluluk katan Hafele, büyük bir buluşmaya imzasını attı.

IMG_9911  Dudullu’da 1200 metrekarelik showroom ve 1400 metrekarelik depo alanını kapsayan Merkez mağazasında “Marangozlarla Buluşma” etkinliği düzenleyen Hafele, burada Türkiye’nin birçok farklı köşesinden gelen marangoza kapılarını açtı.

Türkiye’nin birçok farklı kentinde yer alan mağaza ve Hafele kalite noktalarıyla hem tüketiciye hem de üreticiye doğrudan seslenen Hafele’nin müşteri kitlesinin en önemli bölümlerinden birini kadınlar oluşturuyor. Mutfağını, banyosunu ya da tüm evinin mobilyalarını yaptırırken kadınlIMG_7954ar, mağazaya marangozlarıyla birlikte gelerek kararlarına onları da ortak ediyorlar.

Hafele kadınların olduğu kadar, sunduğu ürün, kolaylık ve hizmetlerle, tasarıma önem veren ve yenilikleri izleyerek sürekli kendini geliştiren marangozların da en yakın iş ortağı konumunda. Hafele Türkiye’nin marangoz odaları aracılığıyla mobilya sektörünün can damarlarından biri olan meslek mensuplarınatüm Türkiye çapında gönderdiği davet, marangozlaIMG_0043r tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Gaziantep, Bursa, Adana, İzmit, Eskişehir, Kayseri, Antalya, Samsun, Ankara il ve ilçelerinden gelen yüzlerce marangoz, Hafele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun’un ev sahipliğinde merkez alanında bulunan showroom ve depoları ziyaret ettiler. Bahçesinde akşam yemeği için büyük bir çadır kurulan Merkez Mağaza’da 5 gün süren etkinlik boyunca, yaklaşık 1600 marangoz ağırlandı.

Mobilyayı harekete geçiren en kaliteli menteşeleri, kapakları hafifleten en yeni teknolojiyle üretilmiş kapak makaslarını ve dünyanın en iyi bağlantı elemanlarını üreten Hafele, montaj şablonları ve maliyetlerini düşüren benzersiz fikirleriyle, marangozların da yanında olduğunu kanıtlayan bir marka oldu.

160614042318

Translate »