Home Haberler HUZZAK YAPI, SIRADIŞI PROJELERLE GELİYOR

 Özel lokasyonlarda gerçekleştirdiği projeler ile inşaat sektöründe sağlam bir yer edinen Huzzak, start verdiği Huzzak Tower Plus konsept projesi ile sektördeki standartlara yeni bir yorum kattı.

İnşaat sektöründe Huzzak Bengisu Konakları, Huzzak Gümüşssuyu Evleri, Huzzak Başçarşı, Huzzak Meirah Golden gibi prestijli projelerini kısa sürede bitirip erken teslimlerini gerçekleştiren Huzzak , sektöründe fark yaratan ve beklentileri yukarı çeken projeleri ile de biliniyor. İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen 15. Müsiad Uluslararası Fuarı’na katılan şirketin bu zamana kadar hayata geçirdiği projelerin en önemli ortak özelliği; gelişen lokasyonların merkez noktasında ve toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde yer alıyor ol1776334ması.

Yeni Projeleri hakkında bilgiler veren Huzzak şirket Müdürü Fatih Demir; “Başakşehir’ de hayata geçirilen Huzzak Tower Plus projesi, Türkiye’nin dünyaca ünlenen Kanal İstanbul, 3. Havaalanı, 3.köprü bağlantı yolları, Başakşehir Şehir Hastanesi projelerine çok yakın konumda yer alıyor. Bu projelerin gerçekleşmesi ile değeri daha da artacak olan Huzzak Tower Plus, Mahmut Bey gişelerine 3 dk, Atatürk havalimanına 10 dk uzaklıkta yükseliyor. Metronun da projeye sıfır mesafeden geçmesi projeye giriş yapan yatırımcılar için öok kazançlı oldu. Bu proje ile bölgede beklentileri ve standartları yukarılara çektik, Başakşehir’in yeni merkezine hızlı bir giriş yaptık. Bu sayede projelerimiz büyüyerek ve artarak bölgede devam edecek. Projemizde normal standartların dışına çıkarak 1+1 konutları 70 metrekare değilde 100-110 metre kare yaptık. 2+1 ve 3+1 evlerimiz de yine normal standartların üzerinde metrekare büyüklüklerine sahip. Bu da bizi diğer projelerden ayırıyor.”diye konuştu.

Gerçekleştirdiği her projede form ve fonksiyonu bir arada sunan Huzzak, mimariaçıdan modern, kullanım açısından ise zengin ve konforlu yaşam alanlarını bir arada sunuyor.

Prim değeri her geçen gün yükselen marka projelere imza atmayı bir ilke haline getiren Huzzak, özellikle lokasyon konusunda çok hassas davranıyor.Şirketin bu zamana kadar hayata geçirdiği projelerin en önemli ortak özellikleri; gelişen lokasyonların merkez noktasında olmaları, mimari açıdan modern çizgiler taşımaları ve kısa sürede yüksek prim getirileri olması.Lokasyon seçimindeki hassasiyetini, proje detaylarını oluşturmadaki titizliği ve üretimdeki kalitesi ile birleştiren şirketin sektöründeki başarısı her yıl istikrarlı bir şekilde büyüyerek devam ediyor.

Başakşehir’ de hayata geçirilen Huzzak Tower Plus projesi, Türkiye’nin dünyaca ünlenen Kanal İstanbul, 3. Havaalanı, 3.köprü bağlantı yolları, Başakşehir Şehir Hastanesi projelerine çok yakın konumda yer alıyor. Bu projelerin gerçekleşmesi ile değeri daha da artacak olan Huzzak Tower Plus, Mahmut Bey gişelerine 3 dk, Atatürk havalimanına 10 dk uzaklıkta yükseliyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 129 rezidans dairenin ve 25 ticari alanın yer aldığı Huzzak Tower Plus 3,40 m kat yüksekliği, 2,40 m pencere yüksekliği ile geniş ve ferah bir yaşam alanı olarak ortaya çıkarıyor.2+1 ve 1+1 lerin bir kısmının suit şeklinde tasarlandığı projede 21 adet farklı metrekare ve özelliklere sahip rezidans daireler yer alıyor. Bay ve bayan mescitleri, Türk hamamı, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, fitness salonunun ve misafir karşılama lobisinin bulunduğu Huzzak Tower Plus ‘ın peyzaj alanları içerisinde 3’ ü bir arada tasarlanan basketbol, voleybol ve mini futbol sahası, oturma alanları, süs havuzları gibi alanlar da bulunuyor.Projede ayrıca açık ve kapalı otopark da bulunmakta.

Yeni dönemde kurmuş olduğu yönetim, halka ilişkiler ve satış sonrası hizmetler şirketi ile Huzzak üretimini gerçekleştirdiği projelerde sürdürülebilir kalite yönetimine de önem veriyor. Satış sonrası hizmetleri her geçen gün geliştiren Huzzak bu konuda da iddialı.Ekran Alıntısı

Translate »