Home ETKİNLİKLER Fuarlar  TAYVAN’IN DEV MAKİNE ÜRETİCİLERİ

 

 MAKTEK AVRASYA 2014’TE

Tayvan’ın dünya lideri takım tezgahları markaları, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 14-19 Ekim’de düzenlenen MAKTEK Avrasya 2014 fuarında son teknoloji ile üretilen yenilikçi ürünlerini tanıtacak. 

Tayvan, MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı’nda dünya çapında takım tezgahı ve imalat makineleri üretimi yapan Fair Friend Group, Kao Fon, Speed Tiger ve Victor Taichung firmaları ile katılıyor. Fuar, 14-19 Ekim tarihlerinde TÜYAP Fuar MAKTEK2ve Kongre Merkezi Beylikdüzü İstanbul’da gerçekleştirilecek olup Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen katılımcılarından 1378 firma ve firma temsilciliği o firmaların temsil ettiği 3.000’e yakın marka yer alacak.

Lansmana Katılacak Firma Bilgileri

Fair FriendGroup: CNC takım tezgahları, elektrikli alet ve ekipman, forkliftler, iş makineleri, baskılı devre kartları, LCD ekranlar ve TV, güneşpili iletken yapıştırıcıları, LED aydınlatma, yarıiletken ve LED yonga plakaları için test ekipmanı üretimi yapan şirketin dünya genelinde grubun küresel kaynaklarını paylaşmak amacıyla işbirliği yapan 75 üretim ve faaliyet merkezi bulunuyor

Kao Fon: Çok eksenli frezeleme tezgahları, makine merkezleri, ayaklı tip işleme merkezleri ve dikey delik açma ve frezeleme tezgahlarının üretiminde uzmanlaşmış olan şirket, AR-GE çalışmalarında müşterilerin taleplerini karşılamak ve daha büyük verimlilik sağlamak üzere CAD/CAM’in birimlere ayrıştırılmasına ve kullanılmasına yönelmiştir.

Speed Tiger : Tayvan’ın en büyük kesme takımı üreticisi değil aynı zamanda kaplama teknolojisini bir araya getiren ilk firmadır. Avrupa, Amerika, Japonya, vb. 42 büyük sanayi ülkesinde 160’tan fazla satış noktası bulunuyor.

Victor Taichung: Tayvan’ın 1 Numaralı CNC takım tezgahı geliştiricisi olan şirketin, ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Güney Afrika, Malezya, Tayland, Endonezya ve Çin’de 9 iştiraki bulunuyor.

Translate »