Home Haberler FİLLİ BOYA YALITIM’IN GELİŞTİRDİĞİ SOLAR ŞARJ İSTASYONLARI HER YERDE!

CAPATECT
FİLLİ BOYA YALITIM SOLAR ŞARJ İSTASYONLARI İLE KULLANICILARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYOR!

FİLLİ BOYA YALITIM HAYATI SÜRDÜRÜLEBİLİR KILIYOR!

FİLİ BOYA YALITIM SOLAR ŞARJ İSTASYONLARI İLE TÜRKİYE’DE BİR İLKE İMZA ATTI!

Yalıtım sektörünün lideri Filli Boya Yalıtım, yenilenebilir enerji kaynaklarına ne kadar kolay ulaşılabileceğine dikkat çekmek amacıyla geliştirdiği, güneş enerjisiyle çalışan cep telefonu şarj istasyonları ile hayatı sürdürülebilir kılıyor.

Ürettiği ürünler ve sunduğu hizmetler ile fosil yakıtların dünyaya verdiği zararı önlemek, gelecek nesillere daha iyi birdünya bırakmak için her zaman çevre ve insan sağlığına duyarlı olan Filli Boya Yalıtım – Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, sadece güneş enerjisi ile çalışan cep telefonu şarj istasyonları ile geniş bir alana yayıldı.

Gerçekleştirdiği bu uygulama ile doğal kaynakların sürdürülebilirliğini ve karbon salınımının azaltılmasını hedefleyen Capatect, kamuya açık alanlarda konumlandırdığı şarj istasyonlarıile bu hedefini gerçekleştiriyor.

Ankara,İstanbul, Bursa, İzmir, Iğdır, Adana, Mersin, Edirne, Muğla ve Nevşehir gibi büyük şehirlerin en işlek caddelerine konumlandırılan solar şarj istasyonları, ,aynı anda birden fazla telefonun ve USB bağlantılı elektrikli eşyaların şarj olmasını sağlıyor.

Güneşli zamanlarda üzerindeki bataryaya biriktirdiği elektrik enerjisi ile gece ve güneşsiz günlerde de hizmet vermeye devam eden Solar Şarj İstasyonları, deprem gibi doğal afetlerdeki genel elektrik kesintilerinde de,hizmet vererek cep telefonlarının işlemesine imkan tanıyor.

Cep telefonu ve USB ile şarj olan tüm elektronik aletleri güneş enerjisiile ücretsiz şarj etmeye imkan sağlayan “Solar Şarj İstasyonları” ile Capatect, güneş enerjisini günlük hayatımıza ne kadar kolay adapte edilebileceğimize dikkat çekiyor.

Sürdürülebilirlik yolculuğuna 2013’te hız veren ve yalıtım sektörünün en çevreci markası olan Capatect, geçmişten aldığımız temiz ve sağlıklı çevre mirasını gelecek nesillere degerektiği gibi aktarabilmek için gerçekleştirdiği çalışmalarla enerji tasarrufuna, dolayısıyla çevre kirliliğinin azaltılmasına katkı sağlıyor.Filli Boya Yalıtım - Capatect

Translate »