herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler Fuarın Yıldızı Peli Parke Dünyaya Açılıyor

Vezirköprü Orman Ürünleri Grubu markası olan Peli Parke, yenilikçi ve pratik ürünleriyle Samsun İnşaat Fuarı 2017’nin yıldızı oldu…

Sektörün yenilikleri görücüye çıktı… Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Samsun İnşaat Fuarı 2017,  23-26 Mart tarihinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Yapı, inşaat malzemeleri, tesisat, ısıtma, soğutma, doğalgaz ve havalandırma alanında tüm yeniliklerin ve ürünlerin sergilendiği fuara, yurtiçi ve yurtdışından ilgi yoğundu. 

TÜYAP tarafından, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret Odası, Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası ve KOSGEP’in işbirliği ile gerçekleşen fuara, Peli Parke, toptancı bayi ‘Tellioğlu Metal’ ile katıldı. Standında Irak, Mısır, Tunus ve Gürcistan’dan gelen katılımcıları ağırlayan Peli Parke, yenilikçi, dinamik ve pratik ürünleriyle başrolü kaptı. Uluslararası pazarda da saygın ismi olan Peli Parke, yurtdışından gelen katılımcılarla yeni iş fırsatlarını da birebir konuştu.

Peli Parke’ye olan ilgilerinin memnuniyeti içerisinde fuarı sonlandırdıklarını söyleyen Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölge Müdürü Zeki Türk Bu bağlamda yeni bayiler oluşturup, marka bilinirliğimizin her geçen gün arttığını  görmek stratejimizin ne kadar da doğru yönde olduğunun ispatı oldu. 2017 Samsun inşaat fuarında standımızı onurlandıran,  Samsun milletvekillerinden Ahmet Yeni, Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme Belediye başkanı Şenol Kul, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’a şahsım ve Peli Parke adına teşekkürlerimi iletmeyi bir borç bilirim dedi.

Fuarda konuşan TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, “Bu yıl, TÜYAP’ın yurt dışı ofisleri aracılığıyla organize edilen, Lübnan, Tunus, Suudi Arabistan, Mısır, Irak, Kuveyt, İran, Gürcistan’ dan 109 iş adamı, fuarda stant açan üretici firmalarımız ile birebir görüşmeler gerçekleştirmek, ticari bağlantılar kurmak için Samsun 3.İnşaat Fuarı’na geldi” dedi.

Samsun’un fuar şehri olduğunu kanıtladığını söyleyen Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Necmi Alıç da şöyle konuştu: “İnşaat sektörü birçok sektörü etkileyen, tetikleyen bir sektör. Bu anlamda ekonomi içindeki payı oldukça yüksek. Ekonomi Bakanlığı ile birlikte URGE projemizin yenisini inşaat malzemelerine yönelik çalışmalarımızı başlattık. Umuyoruz, bu çalışmalarımız sektöre yeni bir heyecan katar.”

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »