herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler İklimlerdirme Devi Daikin’in Gücünü Yanına Aldı, Türkiye Genelinde Büyümesine Hız Verdi

İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin ile yaptığı iş birliğinin ardından büyümesine hız veren Başaran Isı, bir günde 6 showroom açılışı birden yaptı. Daikin Isıtma Grubu’nun geniş ürün gamı ile birlikte Türkiye genelinde faaliyet gösterdiği 45 ilde gücünü artıran Başaran Isı, aynı gün içinde Ankara’da 5, Adıyaman’da ise bir yeni showroom açtı.

Soğutmadaki iddiasını ısıtmaya da taşıyan Daikin ile Ekim ayında iş birliğine giden Başaran Isı, Türkiye genelinde büyümesine hız verdi. Daikin ile Ekim ayında imzaladığı distribütörlük anlaşmasının ardından yeni açılışlar gerçekleştiren Başaran Isı, bir günde 6 yeni showroom faaliyete geçirdi. Başaran Isı, Ocak ayı sonuna kadar showroom sayısını 50’ye tamamlamayı hedefliyor.

Türkiye genelinde 45 ildeki bayi ve showroom’larıyla 23 yıldır ısıtma sektöründe önemli işlere imza atan Başaran Isı, yeni yıla girerken yeni bir atağa geçti. 25 Aralık Cuma günü Genel Merkez showroom’u ile birlikte Ankara’da 5, Adıyaman’da ise bir showroom’un açılışını yapan Başaran Isı, Daikin ile gittiği işbirliğinin ardından büyümesine hız vereceği mesajını verdi.

Başaran Isı’nın Ankara Yeni Mahalle’de yer alan Merkez Bina Showroom açılışı, Daikin ve Başaran Isı yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kızak Federasyonu Başkanı Serkan Yaşar, Gaziantep CHP Milletvekili Mehmet Gökdağ, Ostim Başkanı Orhan Aydın, Çalışma Bakanlığı MYK Başkanı Adem Ceylan’ın da katılımı ile gerçekleşen açılış töreninin yanı sıra aynı gün Ankara’nın 4 farklı yerinde daha Başaran Isı Showroom’ları faaliyete geçti. Keçiören’de Şahinler Doğal Gaz, Etimesgut’da Özdoğanlar İnşaat, Gölbaşı’nda Şahin Isı ve Çetin Emeç Bulvarı bayileri tarafından showroom açılışları gerçekleştirildi. Daikin’in geniş ürün gamı ile müşterilerine hizmet vermeyi amaçlayan açılışlar bununla da sınırlı kalmadı, aynı gün içinde Adıyaman’daki Gazi Isıtma Soğutma Sistemleri de yeni showroom’unun açılışını yaptı.

Başaran Isı Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Başaran, tüm zorluklara karşın yeni showroom’larla hizmet noktalarını artırmaya devam ettiklerini vurgulayarak, şu açıklamayı yaptı: ”Sektörün iki güçlü markası olarak Daikin ile gücümüzü birleştirmemiz, her şeyden önce bizim için büyük bir moral ve motivasyon oldu. 92 yıllık köklü bir markanın Türkiye’deki partnerlerinden biri olmak bizim için oldukça gurur verici. Biz de bu motivasyonumuzu ülkemizin geleceğine katkıda bulunacak girişimlere kanalize ettik. İçinde bulunduğumuz zor şartlara karşın büyümemize hız verdik. Yeniden yapılanma çalışmalarımızı başlattık ve yeni showroom açılışlarımızla ülkemize ve potansiyeline olan inancımızı gösterdik. Girişim ülkemizin geleceğidir, biz de bu doğrultuda çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Biri Adıyaman’da 5’i Ankara’da olmak üzere bir günde 6 açılış birden yaptık. Yeni yılda da açılışlarımız sürecek. Ocak ayı sonuna kadar showroom sayımızı 50’ye tamamlayarak, geleceğimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Merkez Bina Showroom açılışına katılan Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, Ekim ayında Başaran Isı ile yaptıkları işbirliğinin meyvelerini daha yıl bitmeden almaya başladıklarını belirterek şu değerlendirmeyi yaptı: “Öncelikle distribütörümüz Başaran Isı’yı kutlamak istiyorum. Yeni bir yıla girerken bir günde 6 showroom birden açarak hem bizi gururlandırdı hem de sektörümüz ve ülkemiz adına önemli yatırımlar yaptı. Amaç ve hedeflerimizin birebir örtüştüğü Başaran Isı ile önümüzdeki günlerde de yeni açılışlar yapmaya ve ülkemizin her yerine hizmet götürmeye devam edeceğiz. İklimlendirme sektörünün köklü ve etkin bir markası olarak 2017 yılında Türkiye’deki büyümemizi sürdürürken, geniş ürün gamımız ile ısıtmada da ne kadar iddialı olduğumuzu göstereceğiz.”

İklimlendirme sektöründeki 92 yıllık uzmanlığını geniş bayi ağı ve ürün gamı ile gösteren Daikin, halen 45 ilde hizmet veren Başaran Isı Sistemleri ile Ekim 2016 tarihinde distribütörlük anlaşması imzalamıştı. Böylece, split klimalardan VRV merkezi sistemlere, ısı pompalarından kombiye, radyatörden fancoil’e kadar iklimlendirme sektörüne geniş bir ürün ve hizmet ağı ile sunan Daikin ile 23 yıldır ısıtma sektöründe önemli işlere imza atan Başaran Isı Türkiye genelinde yaygınlaşma hedeflerini büyüttü.

 


 

 

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »