herofis LIJI
herofis LIJI
Tuyap reklam herofis LIJI abt
Home Haberler İskele Kalıp Sektörü’nün Dünyadaki En Önemli İş Geliştirme Platformu Başlıyor

 

İskele kalıp sektörünün en büyük fuarı için geri sayım başladı

Türkiye’nin yanı sıra Dünya’daki tek fuar olma özelliğini kazanan 5’inci Uluslararası İskele Kalıp Ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri İhtisas Fuarı, 12-15 Ocak 2017 tarihleri arasında 9. ve 10. Hall’de İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Sektör profesyonellerinin tüm eksikliklerinin tamamlanması için fırsat yaratan İskele Kalıp Fuarı, güvenlikli iskele sistemlerini ve inşaatlardaki tüm iş güvenliği ekipmanlarını aynı çatı altında toplayacak. Ayrıca T.C Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı desteği ile 13 – 15 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek  ‘İnşaatlarda İş Güvenliği ve Sağlığı Zirvesi’ ile de Türkiye’deki iş kazalarının ve güvenlik açıklarının altı çizilecek.

06 Aralık 2016, İstanbul. Demos Fuarcılık organizasyonunda gerçekleşecek olan 5’inci İskele Kalıp Fuarı’nda bu yıl hedef bölge İran ve Afrika olacak. Bu pazarlardan gelecek satın alma heyetleri fuar katılımcı firmalarıyla bir araya getirilecek. Özellikle İran’a uygulanan ambargonun belirli ölçülerde kaldırılmasıyla birlikte ortaya çıkacak iş hacmi, sektörün var olan pazar payını arttırmasına olanak sağlayacak. Sektör profesyonellerinin tüm eksikliklerinin tamamlanması için fırsat yaratan İskele Kalıp Fuarı, iskele sistemlerini ve inşaatlardaki tüm iş güvenliği ekipmanlarını aynı çatı altında toplayacak.

Sektörün bütün paydaşlarının bir arada olacağı Fuar, en son yenilik ve teknolojilerin yanı sıra düzenlenecek olan sektörel etkinlikler ile önümüzdeki dönemde sektörün en önemli buluşma noktası olacak.img_8916

5’inci İskele ve Kalıp Fuarı İki Önemli Zirve’ye Ev Sahipliği Yapacak

Demos Fuarcılığın, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı desteği ile ikincisini düzenlediği ‘İnşaatlarda İş Güvenliği ve Sağlığı Zirvesi’ sektör profesyonellerini aydınlatmak, bilgilendirmek ve yön göstermek amacı ile 13 -15 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Pamukkale Salonunda gerçekleşecek. Zirve’de, Türkiye’de iş kazalarının en çok yaşandığı sektör olan inşaat ele alınacak.

Ayrıca EPSDER (Polistren Üreticileri Derneği) ve DİMDER ( Doğal İzolasyon Malzeme Üreticileri Derneği ) desteğiyle 13 Ocak 2017 tarihinde düzenlenecek olan “Binalarda Enerji Tasarrufu Mantolama ve Yalıtım Zirvesi”, yalıtım ve mantolama sektöründe ülkemizin dört bir yanından gelecek sektör profesyonellerini, bayileri ve distribütör firma yetkililerini ağırlayacak.

Sektörle ilgili ticari fırsatların içerisinde olmak, marka bilinirliliğinizi artırmak ve pazar payınızı koruyarak yeni iş birliklerine imza atmak amacı ile sizleri gerçekleşecek olan iki önemli Zirve’ye ve 5’inci Uluslararası İskele Kalıp Fuarı’nda yerinizi almaya davet ediyoruz.

 

logo

pimapen ArtWin doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
pimapen ArtWin (120x120)Tr doper
Translate »